W Akademii Detalisty dzielimy się wiedzą, dzięki której Twój sklep sprzedaje więcej. Nasza Akademia to kompleksowe rozwiązanie dla każdego sklepu.

Dzięki wspólnym działaniom uda nam się nie tylko lepiej zarządzać przestrzenią sprzedażową, strategiami promocyjnymi, ale też odpowiednio wyróżniać wybrane produkty, by zwiększyć ich sprzedaż. W Akademii Detalisty nauczysz się wszystkiego, co pomoże Ci zarabiać więcej w Twoim sklepie.

Założycielem Akademii Detalisty jest Roman Szymczak, który zajmował stanowiska managera w firmach takich, jak: Makro Cash & Carry, Tradis, Kaufland. Zdobywał rynki krajowe i międzynarodowe jako Commercial Director w holenderskiej firmie zajmującej się dystrybucją narzędzi. Jako Prezes Zarządu zarządzał siecią sklepów detalu własnego i franczyzowego jednej z wiodących w Polsce spółek z branży FMCG.

Ukończył studia z zakresu Zarządzania i Marketingu na UMCS w Lublinie oraz studia MBA w University of Illinois. Absolwent studiów podyplomowych Master Class of Management – SWPS w Warszawie. Laureat prestiżowej nagrody konkursu Polish National Sales Awards – Trener Sprzedaży 2015.

Od wielu lat jest trenerem biznesu i ekspertem trade marketingu detalicznego. Właściciel firmy szkoleniowej TM360 Trade Marketing Consulting & Training, która prowadziła zaawansowane projekty doradcze i szkoleniowe dla ponad 500 firm z różnych branż: FMCG, farmacja, DIY, nowe technologie, usługi, finanse, produkcja itp.

Jest także wykładowcą na studiach podyplomowych oraz prelegentem wielu konferencji branżowych. Był również ekspertem platformy edukacyjnej dla małego i średniego biznesu firmy Samsung. Roman Szymczak to autor książek branżowych "Pricing – jak zarządzanie ceną może zwiększyć zyski w detalu", "Merchandising w aptece – czyli jak dostosować aptekę do oczekiwań pacjenta" oraz wielu specjalistycznych publikacji dla czasopism branżowych. Najnowszą publikacją, jaką stworzył Roman Szymczak jest książka "Merchandising - zarządzanie kategorią w punkcie sprzedaży".

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję